Osobní stránky JVr

Vítejte na mých stránkách

Na těchto stránkách bych se chtěl zaměřit tak trochu na programování mírně možná na školu, trochu bych se mohl pohlédnout po hraní her.

Abychom se nepotratili

Ohledně toho programování by se tady dalo najít něco ohledně Assembleru pro x86, C/C++, no a možná i něco o Programování WWW vzhledem k tomu, že poslední dobou je oblíbená a to dokonce u mě tak Java.
Co se týče školy tak chodím na Fakultu ELektrotechnickou ČVUT tak že to bude asi zajímat hlavně ty nebožáky co tam chodí se mnou případně někoho kdo se tam chystá. (5-tý ročník výpočetka)
Co se týče hraní her, tak pokud tu budu něco psát tak toho nebude moc a bude to zaměřené na online aktuálně nebo možná už né tolik aktuálně ale NeverWinter Nights NWN.
A skoro bych zapomněl na záhadně znějící sekci Použitelné programy kde by se měly objevit mnou stvořené programy určené pro širokou veřejnost, ať už jsem je udělal v čemkoliv.Diskuse zde se můžete vyjádřit...
Co se tyce sekce škola života tak to je taková sekce pro kamarády ;-). [neoficiální sekce]
Co je v sekci Odkazy? - Takový malý rozcestníček.
No a mám tu takovou novou sekcičku Palmovinky tak že to se týká stroje od firmy PalmOne tak že to asi zaujme palmisty... :D
Doplnil jsem pár sekcí protože mě nenapdalo kam vrazit to co sem sepsal poslední dobou ;) Java něco málo o javě a asi i nějaký ty prográmky o sem v tom zbastilil, Linux - mělo by tu být obecně nějaký pojednání nejen pro *nixáky a pak možná nějaký ty zajímavý skriptíky nápady a nevim co ještě. Malware no koho by zajímalo nějaký to info o "škodlivém" software tak může mrknout i do této sekce.

Novinky

5.5.2007 Tak snad úspěšně ukončen souboj se spammery, kterým se začalo nějak zamlouvat vkládání příspěvků do mých diskusí. Já proti nim nic nemám každej děláme svou práci, ale jejich práce mi trošku otravovala život...

5.2.2007 Aktualizace po dlouhé době nacpu sem vše co sem za tu dobu provedl ;)

5.12.2005 Přidal jsem něco málo k předmětu 36UNX (X36UNX) - tedy semestrálku - sekce škola.

15.11.2005 Tak jsem přidal sekci palmovinky protože po menších zkušenostech už o tom můžu snad něco sepsat ;-) je tam jeden článek jak na češtinu..

22.12.2004 Něco malinko přidáno v sekci Assembler - Nas-Win package.

27.11.2004 Předělal jsem SQL skript aby se diskuse zobrazovaly opačně, tedy horní je nejaktuálnější. Aktualizace v sekci škola, přidáno něco z předmětu SOJ (uloha 4)

20.10.2004 Aktualizace v sekci škola, přidáno něco z předmětu 36SOJ

14.9.2004 Přidán FTP server do sekce použitelné programy.. Beta verze je na světě ;-)

Webmaster Jaromír Veber

Valid CSS! Valid HTML 4.01! Dogma W4