C/C++

Občas je třeba něco rychleji či přehledněji zvládnout, a na to je C, případně C++, či objektově orientované C jako dělané. Já osobně C čas od času pouľiji, ale teď uľ jsem v něm dlouho nic nedělal. Ve ąkole sem si ale teď zapsal C jako předmět, tak sem hodím pár příkládků toho co se bude dělat a jak jsem to zpracoval, pokud to zpracuji. Samozřejmě je tu i pár příkládků z minulých dob.

Novinky

Iliffovy vektory8.9.04

Jsem neměl ve škole co dělat, tak jsem si dal dohromady takový prográmek, který zkoumá, jestli se vyplatí Iliffovy vetory - více v články + prográmek je zase v článku Moje tvorba v C/C++...

Dokumentace k adaptivní kompresi8.9.04

Přidal jsem něco jako program pro adaptivní Huffmanovu kompresi a ještě jsem k němu přidal obsáhnou dokumentaci, kterou si můžete přečíst, program samotný je v sekci Moje tvorba v C/C++

Moje tvorba v C/C++8.9.04

Aktualizace podsekce
Tak zde je mé duševní vlastnictví, jimž jsem se zabýval v C. Není toho tady mnoho, já toho totiž dost zahodil, snad ještě něco najdu případně dodělám.

Test kompilerů19.2.04

Aktualizace podsekce
Pokud hledáte ten správný kompiler či by jste rádi věděli jak je na tom ten váš ve srovnání s ostatními, tak by vás možná mohl zaujmout tento článek. Týká se GCC, Intel C, WCC a BCC.

Allegro16.2.04

Aktualizace podsekce
Na této stránce bych se zaměřil na knihovnu Allegro. Allegro je knihovna pro tvorbu her, navíc je to freeware. Shrnul bych pouze výhody a nevýhody.